O nás

GoldSun.sk je detský obchod určený pre deti vo veku od 0-14 rokov s licencovaným detským oblečením a doplnkami od Disney, Marvel, Nickelodeon, Peppa Pig, Bing a ďalších. Našou túžbou je aby sme vám poskytli najkrajšie oblečenie, doplnky do izby a výzdobu na oslavu pre vaše deti.

V GoldSun milujeme to, čo robíme, a robíme to, čo milujeme. Naozaj veríme, že zapálenie iskierky láskavosti a zvedavosti v dieťati urobí tento svet lepším miestom.

Zmeňme spolu svet!

Naša história sa začala písať v roku 2016 kedy sme si povedali že chceme vytvoriť firmu ktorá na trh prinesie niečo čo do nášho sveta dodá radosť. Rozhodli sme sa priniesť na Slovenský a Český trh detský licencovaný textil a doplnky pre deti s tematikou Disney, Marvel, Nickelodeon a ďalších rozprávkových tvorcov nakoľko sme cítili veľmi slabé pokrytie trhu s týmto tovarom.

V roku 2019 sme spustili nový Eshop a povedali sme si že by bolo celkom zaujímavé k našej ponuke pridať niečo čo je pre každého z nás. PÁRTY SORTIMENT – Stali sme sa Franšíznou spoločnosťou GODAN A.S. Otvorili sme našu prvú kamennú predajňu.

V roku 2020 sme sa rozhodli posunúť a otvorili sme sklad o rozlohe 140m2 v centre Popradu s možnosťou osobného odberu zadarmo v priestoroch nášho skladu.

V roku 2022 sa k nášmu sortimentu oblečenia a párty pridali aj hračky a výbavička pre bábätká a mamičky.

Kvalita je pre nás prvoradá, o čom svedčí aj množstvo spokojných zákazníkov. Naše produkty zodpovedajú tým najprísnejším normám. Mimoriadny dôraz kladieme na kvalitu použitých materiálov a dizajn našich produktov.